WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KWW „O lepsze jutro”
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Galerie
Turniej charytatywny w Tymbarku dla Marcinka Sporka. Wizyta znanego trenera Franciszka Smudy.
174 zdjęć
Zjawiskowy poranek w Beskidzie Wyspowym
56 zdjęć
Procesja rezurekcyjna w Starej Wsi
117 zdjęć
- Turniej charytatywny w Tymbarku dla Marcinka Sporka. Wizyta znanego trenera Franciszka Smudy.
- Zjawiskowy poranek w Beskidzie Wyspowym
- Procesja rezurekcyjna w Starej Wsi
- WOŚP w Nowym Sączu
- Pasterka PTTK w Jaworkach
- 24 wigilia dla potrzebujących Sądeczan
- Sport w Nowym Sączu ma się dobrze
- Budo Bushi w Łącku
- Blisko stu harcerzy pojechało po jeden ogień
- Nietypowa Gala Biznesu